Kultuurisoovitused

Hard Rock Laager kuulutas välja kõik selle aasta festivali esinejad

Hard Rock Laager 2019

FOTO: Siim Solman

Selle aasta üks esimesi suvefestivale Hard Rock Laager kuulutas välja kõik 22 bändi, kes astuvad lavale juuli esimesel nädalavahetusel, 3.–4. juulil Vana-Vigalas. Eesti raskeimalt rokkiv festival toimub sedapuhku kodumaiste bändide ja piiratud rahvahulgaga – seda vastavalt Terviseameti poolt koostatud juhendile.

«Hard Rock Laagrit tuntakse kui rahvusvahelise mõõtmega festivali, kus on igal aastal võimalik näha tõeliselt nimekaid metal-bände laiast maailmast. Tänavu on kavas vaid kodumaine koorekiht ja selles osas on tegu tõepoolest erandliku aastaga,» sõnab Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi.

Nagu paljud teisedki festivalid, pidi ka Hard Rock Laager sel kevadel kaaluma ürituse ära jätmist. «Olles veidi maad kuulanud ja aru pidanud, sai selgeks, et Laagri fännid pigem näevad festivali toimumas väiksemas mahus, et korra aastas ikka kokku tulla ja parimas õhkkonnas lemmikmuusikat nautida. Lisaks säilib sel moel järjepidevus ja nii saame me juba järgmisel aastal tähistada festivali 20. juubelit!»

Hard Rock Laagri esinejate nimekiri on tänaseks värskenduskuuri läbinud ja näeb välja järgmine:

Metsatöll

Tharaphita

Goresoerd

Taak

DND

Kannabinõid

Forgotten Sunrise

Rattler

Emphasis

Val Tvoar feat. C-JAM

Tapper

Wolfredt

Thou Shell of Death

Sibyl Vane

Sorus

Hunta

Pööloy Gläänz

Intrepid

Pime

Defeatem

Destroy Uranus

Sküllfükk SS

Tagasi üles