L, 26.11.2022

Kadri Voorand esineb festivalil Sack von Sound uue pillikooslusega

Kultuuritoimetus
Kadri Voorand esineb festivalil Sack von Sound uue pillikooslusega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kadri Voorand
Kadri Voorand Foto: Remo Tõnismäe / Postimees

Kadri Voorand esitleb esmakordset pillikooslust, kus lisaks lauljale ja bassistile Mihkel Mälgandile on kaasatud ka trummar Ahto Abner.

«Toome muusikasse mitme loo puhul päris tugevalt soul-muusika tunnetust, seda nii rütmis kui ka helivärvides. Kesksel kohal on siiski mulle tähtsaim komponent – isiklik lugu ja hea emotsioon. Ahto, Mihkel ja mina tunneme teineteist juba pikki aastaid nii inimeste kui muusikutena ja koostöö meie vahel on loomulik ja heakõlaline. Ootan nendega koos lavale astumist juba väga!» lisab Voorand. Kontsert on Sakus Sack von Soundi nimelisel festivalil 22. augustil algusega kell 18.00.

Sack von Soundi programmist leiab lisaks Kadri Voorandi 3D kontserdile ka suursuguse erikontserdi Kristjan Järvi, NOËPi ja Üle-Eestilise Noorte Sümfooniaorkestriga, Pop’n’Rock’n’Jazzi kontserdi koos Maarja, Sal-Salleri ja Tafenauga, andeka noore talendi Rita Ray ja legendaarse 2 Quick Starti.

Laupäeval annavad tasuta kontserdid Saku noortebändid – Clicherik & Mäx, Minibeat ja mõnusa koguse huumorit lisab Comedy Estonia poolt Karl-Alari Varma. Pühapäeval on kavas tasuta kontsert, kus ühel laval saavad kokku armastatud Puuluup, segakoor Tuljak Killu Rikkeri ja Ants Reinholdi eestvedamisel, Eve Lutteri juhendamisel rahvatantsijad ja Joosep Sanga juhendamisel Saku Mandoliinid.

Lisaks toimub 23. augustil õllekultuuri huvilistele tasuta konverents. Sack von Soundi nimelist festivali korraldab Saku valla kultuurikeskus. 

Märksõnad
Tagasi üles