Nädalavahetusel toimub klubis LAEV festival Linnavõnge

Kultuuritoimetus
Copy
Kultuuri- ja üritustepaiga LAEV suveõu.
Kultuuri- ja üritustepaiga LAEV suveõu. Foto: LAEV

Laupäeval, 15. augustil jõuab tänavuseks hooajaks põhjaliku uuenduskuuri läbi teinud kultuuri- ja üritustepaiga LAEV suveõuele Tallinnas minifestival LinnaVÕNGE.

Festivali Võnge urbanistliku miniversiooni proloogiks saab olema reedel kell 22 algav eelpidu, kus muusikud, kes varasemalt Võnke festivalidel esinenud või peagi esinemas, astuvad üle DJ-dena. Linnavõnke eelpeo musamasinat asuvad taltsutama Henri-Hannes Sell (Ziggy Wild), Marie M. Vaigla (Frankie Animal), Pille-Riin Karro (ELLIP), Johanna Oden ja Hando Jaksi (I Wear* Experiment) ning Rainer Ild.

Põhifestival alustab laupäeval juba kell 15.30. Linnavõnke pikk päev ja öö saavad olema pungil suurepärast live-muusikat vaheldumisi DJ-set'tidega. Üles astuvad Daniel Levi koos Sander Mölderiga ehk kooslus, mis varem vaid korra lavalaudadele jõudnud. Suve viimase avaliku ja oma päris esimese akustilise kontserdi annab NOËP. Samuti jõuavad võnkujate ette Mick Pedaja enda bändiga, post-rocki-punt I Wear* Experiment, räppar Sammalhabe koos Suurbritannia artisti Moniji’ga ning uue põlvkonna laulja-laulukirjutaja ELLIP. DJ-set'tidega loovad festivalimeeleolu KIVIRAND, Andres Uibo, Kaidi Kasenõmm, Kaspar Leivo, Jaan Jaago ja Joshua Stephenz. Festival saab punkti uhke järelpeoga, mille peakangelasteks on DJ-d Heidy Purga ja Kalev Rundu.

Lisaks muusikale aitavad kaheteisttunnist festivalipäeva sisustada hoolikalt valitud food truck’ide toiduvalik, Valmiermuiža ja Nudisti ja LAEVa baaride joogipoolis, La Muu mahejäätis, Lahe Tervise massöörid, SpakleBari festivalimeik, merch ja mitmed üllatused.

Et võnkujate tervist mitte ohtu seada, on kasutusele võetud erinevad turvanõuded. Kõigil festivalile saabujatel lasub kohustus desinfitseerida käsi. Samuti kontrollitakse väraval külastajate temperatuuri. Kui see on enam kui 38 kraadi, festivalialale ei lubata.

Tagasi üles