Wolfredt esitleb Tallinnas ja Tartus uut albumit

Wolfredt.

FOTO: promo

Ansambel Wolfredt esitleb 18. septembril ilmuvat albumit «Tides» kontsertidega 2. oktoobril Tartus Genialistide klubis ning 17. oktoobril Tallinnas Sveta Baaris. Plaadiesitluskontsertidel astuvad erikülalistena üles instrumentaalset math/post rocki viljelev Kaschalot ning neljaliikmeline instrumentaalmuusikat mängiv After The Waves Have Washed Me Away.

Wolfredti kolmas album «Tides» on inspireeritud elu hoovustest, selle igaveset ringkäigust, tõusust ja mõõnast. Albumile on kogutud seitse pala, milles ilusad ruumilised kitarrihelid võivad hetkega muutuda massiivseks müraseinaks ja vastupidi. Kui eelmistel albumitel segunes Wolfredti post-rock tiksuva elektroonikaga siis nüüd on kuulda klassikalise rokikvarteti dünaamilist ja naturaalset kahurväge. Albumi miksis Martin Kikas Ö Stuudiost ja masterdas Lauri Liivak.

Wolfredt on Tallinna instrumentaalne ansambel, mille muusikas segunevad shoegaze, tumedam ambient, post-rock ja post-metal. Bänd sai alguse kui Margus Voolpriidu (Dreamphish, Pia Fraus, Jan Helsing) sooloprojekt, kuid on oma kolmandaks albumiks arenenud neljaliikmeliseks ansambliks. Wolfredtil on seni ilmunud kaks albumit – «Lullabies To Vilhelmine» (Seksound, 2013) ja «Neverno» (Seksound, 2016). Kolmas album «Tides» ilmub 18. septembril rahvusvaheliselt plaadifirmade Moment Of Collapse Records ja Somewherecold Records alt.

Tagasi üles
Back