Tallinn Music Week otsib festivalijuhti

Kultuuritoimetus
Copy
Helen Sildna.
Helen Sildna. Foto: Laura Nestor

Ettevõte Shiftworks otsib avaliku konkursiga festivali Tallinn Music Week (TMW) festivalijuhti. Sobilikult kandidaadilt oodatakse mitmetahuliste protsesside juhtimise kogemust, festivali kvalitatiivsete ja äriliste eesmärkide tulemuslikku saavutamist ning võimekust arendada Euroopa ühe hinnatuma muusika- ja linnafestivali konkurentsivõimet. Tulevane juht seisab hea festivalitiimi igapäevase töö juhtimise eest, lähtudes TMW brändi väärtustest ja eesmärkidest.

TMW asutaja ja selle korraldajast ettevõtte Shiftworks juht Helen Sildna keskendub uue festivalijuhi tööle asumisel ettevõtte terviklikule arengule ning jätkab TMW tegevustesse panustamisega strateegilisel tasandil.

«TMW on saanud 12 aasta jooksul anda olulise panuse sellesse, et Eesti muusikal oleks rohkem rahvusvahelisi võimalusi», ütleb Sildna. «Meie festivalitiimist on kasvanud välja oma ala eksperdid, oleme enesekindlalt Euroopa sündmustekaardil ning organisatsioonina tugev.»

Sildna lisab, et plaanib edaspidi keskenduda ettevõtte juhtimisele ja TMW strateegia kujundamisele: «Aeg on anda festivali igapäevane juhtimine üle uuele pädevale inimesele. Mina ei liigu aga kuhugi kaugele, vaid keskendun Shiftworksi teenusteportfelli arendamisele, kasutades sündmuskorralduse ja kommunikatsiooni kompetentse strateegilise mõjuga projektide arendamisel. Kultuuri ja loomevaldkonna roll ja positiivne mõju ühiskonna arengus on jätkuvalt see, mille nimel töötan.»

 Kandidaatidelt oodatakse avaldusi kuni 21. detsembrini 2020 e-postile konkurss@tmw.ee. Tööle asumine katseajaga kolm kuud on jaanuar 2021.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles