Kristiina Ehin ja Silver Sepp annavad Tartus suure aastalõpukontserdi

Kultuuritoimetus
Copy
Kristiina Ehin ja Silver Sepp annavad aastalõpukontserdi «Südamega kuulates».
Kristiina Ehin ja Silver Sepp annavad aastalõpukontserdi «Südamega kuulates». Foto: Tiit Koha

Kristiina Ehin ja Silver Sepp annavad teisipäeval, 29. detsembril algusega kell 19 Tartus Eesti Rahva Muuseumi silla-alal keerulistest aegadest hoolimata aastalõpukontserdi «Südamega kuulates», mis ühendab laulud ja luule, ning mida saab jälgida nii veebis kui ka hajutatult istudes Tartus Eesti Rahva Muuseumi avaral silla-alal.

«Kõige raskem on midagi uut luua jõulude ajal, kus traditsioonide jõud paneb kõike tegema nii nagu ikka,» leiavad Silver ja Kristiina, kes annavad kontserdi eel välja ka uue singli. Aastalõpukontsert on neile hea väljakutse iga päev värske loominguga tegelemiseks, et pakkuda vaheldust sissekäiatud pühadeklassikale.

Sel korral sõidutab Silver Eesti Rahva Muuseumisse ka oma SiseMaailmaPurjeka, mida aitab valgusšõuga ehtida Rene Liivamägi. Purjeka-lava pardalt heidetakse pilk läinud aasta ajavete peeglisse ja seilatakse koos uue aasta hoovustesse, kus uus silmapiir juba selginemas. Teineteist ära kuulates ja elukogemusi mõtestades oleme lähedal ka distantsi hoides ja suudame kokku hoida ka rasketel aegadel.

Kohapealsete kontserdipiletite arv on piiratud, kuid sündmus on vaadeldav ka veebiülekandena. Kontserdipaigas järgitakse Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti juhiseid. Sealhulgas on rakendatud hajutatuse põhimõte ning külastajatel palutakse kanda maski. Haigestunud piletiomanikel on võimalus vahetada olemasolev pääse otseülekande pileti vastu.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles