Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Docpointil linastub dokumentaalfilm Mehis Heinsaarest

Juka Käärmann ja Mehis Heinsaar Joosep Matjuse ja Katri Rannastu dokumentaalfilmis «Pingeväljade aednik». FOTO: Kaader filmist

Joosep Matjuse ja Katri Rannastu uus dokumentaalfilm «Pingeväljade aednik» eellinastub 7. veebruaril dokumentaalfilmide festivalil Docpoint, mis toimub seekord veebivahendusel. Kinodesse üle Eesti jõuab film alates 24. märtsist.

Pingeväljade aednik. Treiler from WildKino on Vimeo.

Filmi peategelaseks on kirjanik Mehis Heinsaar, looja, kel meeldib rännata oma sisemises psühhogeograafias. Kirjanikku ümbritseb ebatavaline ja tähendusrikas loodus, ta oskab veel kõnelda loomade ja lindude keelt ning näha silmale nähtamatut. Kirjanik püüdleb läbi metsiku tihniku avarate luhtade poole, selliseid mitmepäevaseid matkasid nimetab ta ise vaese mehe palverännakuteks. Rändaja teel leiab aset seitse kohtumist, mis avavad vaatajale Mehis Heinsaare maagilist siseilma.

Filmi autorid on Joosep Matjus ja Katri Rannastu, filmi operaator Joosep Matjus, monteerija Katrin Rannastu, filmi muusika autor Mati Uprus. Filmi on tootnud Wildkino.

Tagasi üles
Back