R, 9.06.2023

Tallinn Music Week sai uue festivalijuhi

Kultuuritoimetus
Facebook Twitter
Comments
Pärtel Soosalu
Pärtel Soosalu Foto: Margus Johanson

Muusika- ja linnafestival Tallinn Music Week (TMW) valis festivalijuhi ametikohale Pärtel Soosalu. Festivalijuhi avalikule konkursile kandideeris 65 inimest.

Soosalu on kogenud ürituskorraldaja ja tiimide juht. Ta on õppinud Viljandi Kultuuriakadeemias kultuurikorraldust ning on üle kümne aasta olnud tegev erinevate festivalide ja avalike ürituste korraldajana, sealhulgas Uue Maailma Tänavafestivali projektijuhi ning Spacex Eesti korraldus- ja haldusjuhina.

Enne TMW tiimiga liitumist oli ta üritusturundusfirma Event Masters tegevjuht ja produtsent, arendades muuhulgas keskkonnasõbralikku ürituskorraldust. TMW tegemistes on ta osalenud nii vabatahtliku abilisena kui ka linnaruumi projektijuhina aastatel 2017–2018.

«TMW tugevus seisneb läbimõeldud ja selgelt sõnastatud missioonil ja väärtustel,» ütleb uus festivalijuht. «Võtan südameasjaks aidata leida lahendusi, mis jätaks festivali korraldamisel väiksema jalajälje keskkonnale, andmata seejuures kvaliteedis järele.»

Soosalu võtab TMW juhi ülesanded üle järk-järgult ning panustab projektijuhina ka ettevõtte Shiftworks teistesse algatustesse Station Narva festivalist kuni ürituskorralduse ja erinevate teenusprojektideni.

TMW asutaja ja ettevõtte Shiftworks juht Helen Sildna jätkab tööd festivaliga strateegilisel tasandil ning keskendub ettevõtte tervikarengule. Sildna sõnul oli festivalijuhi konkurss tihe ning osalejate seas oli palju võimekaid kandidaate. «Valikul sai otsustavaks Pärtli selge visioon, sealhulgas soov juhtida festivali põhjalikumalt rohelise mõtlemise suunas, aga muidugi ka tema kogemus ürituskorralduse ja juhtimise valdkonnas.»

TMW on üks Euroopa hinnatumaid uue muusika- ja linnafestivale ning muusika- ja loomevaldkondade professionaalide kontaktüritusi. TMW kolm programmiosa on muusikafestival, linnafestival ja konverents.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles