Ugala esitleb oma vinüülplaati eksklusiivse esitluskontserdiga

Kultuuritoimetus
Copy
Ugala esitleb oma vinüülplaati eksklusiivse esitluskontserdiga.
Ugala esitleb oma vinüülplaati eksklusiivse esitluskontserdiga. Foto: Plakat

29. mail kell 19 toimub Ugala teatri laval kontsert, kus kõlavad elavas ettekandes meloodiad vinüüliplaadilt «Muusikat Ugala teatri lavastustest». Kontsert viib teatrisõbrad muusikalisele rännakule läbi aastakümnete, kuid üllatusi pakuvad kindlasti helilooja ja dirigendi Rasmus Puuri uhiuued seaded, mis valmisid just sellele plaadile.

Muusikat esitavad jazzmuusikutest ansambel koosseisus Kirke Karja, Peedu Kass, Andre Maaker ja Ahto Abner ning Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor. Solistidena astuvad üles Tõnis Mägi, Vaiko Eplik, Priit Võigemast, Ruslan Trochynskyi, Priit Pedajas, Jaak Lutsoja, Andre Maaker, Argo Vals, Agur Seim ja Ugala teatri näitlejad. Kontserdi lavastab Ringo Ramul ning muusikajuht on Peeter Konovalov.

Kontserdi eripakkumisena saab osta värske heliplaadi koos kontserdipiletiga soodushinna eest. Plaat on vinüül- ja CD-plaadina juba praegu saadaval Ugala teatris, Viljandi muusikapoes Plaadimees ning Rahva Raamatu e-poes.

Avatud on teatrikohviku avar ja linna ühe kauneima vaatega terrass juba poolteist tundi enne kontserdi algust (soovitav on laua broneering).

NB! Kontserdisaali mahub vaid 200 esimest kiiret reageerijat.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles