Video: Eesti muusikud tänavad tervishoiutöötajaid lauluga «Nähtamatud Inglid»

Riho Sibul FOTO: Elmo Riig / Sakala

Grupp Eesti muusikuid eesotsas Mikk Targo ja Riho Sibulaga kinkisid tänutäheks tervishoiutöötajatele nende panuse eest laulu «Nähtamatud Inglid», sõnad kirjutas Jüri Leesment.

Mikk Targo sõnul on see vähim, mida loomeinimesed saavad selles olukorras teha. «Idee tekkis mõned kuud tagasi, kuid sai hoogu hetkest, kui kuulsime PAI algatusest. Vabakutseliste loojatena ei ole meist suuri annetajaid, meie panus piirdub muusika kirjutamise ja selle esitamisega. Mul on väga hea meel, et kõik, keda me selles projektis osaleda palusime, olid lahkelt nõus,» ütles Targo.

PAI algatuse partneri, Eesti Õdede Liidu asepresidendi Gerli Liiveti sõnul on õed muusikutele väga tänulikud. «Tähelepanu on see, mis puudutab. Teadmine, et meie kultuuri suurkujud on selle laulu valmimiseks panustanud, on väga liigutav,» lisas Liivet.

Muusika kirjutas Mikk Targo, sõnad Jüri Leesment ja laulu esitas Riho Sibul. Trummid - Tanel Ruben, bass - Mihkel Mälgand, akustiline kitarr - Paul Neitsov, kitarri fillid - Tõnu Hallik & Laur Joamets, klahvpillid ja arranžeering - Mikk Targo, mix - Kristo Kotkas & Mikk Targo ning video - Andrus Kasesalu.

Tagasi üles
Back