E, 11.12.2023

Juurikas. Ivermektiin ravib lambaid ka (6)

Mart Juur
Copy
Ivermektiin ravib lambaid ka.
Ivermektiin ravib lambaid ka. Foto: Sille Annuk

Ivermektiin on odav ja tõhus ravim, mida edukalt kasutatakse koroonaravis. Teaduskeskuses UHHUU läbi viidud uuringud tõestavad veenvalt, et ivermektiin vähendab Covid-19 poolt põhjustatavaid surmasid 126% ja on profülaktikana 918% efektiivne.

Märksa vähem on teada tõsiasi, et ivermektiini saab kasutada seedetrakti ümarusside, kopsuusside ja ninakiinide tõrjeks lammastel. Tänase seisuga olen lammastele ivermektiini manustanud täpselt kümme päeva ja tulemused on hämmastavad.

Esimesel päeval andsin lammastele 0,2 mg 1 kg kehamassi kohta. Õhtul suutsid lambad iseseisvalt internetti minna ja lugeda Uute Uudiste ja Objektiivi uudiseid.

​Teisel päeval pärast ivermektiini manustamist panid lambad raadio käima ja hakkasid kuulama raadiosaadet «Räägime asjast».

Kolmandal päeval pärast ivermektiini manustamist leidsin lambad lakkumas Henn Põlluaasa plakatit tekstiga «Eesti rahva president».

Neljandal päeval pärast ivermektiini manustamist proovisid nutikamad lambad oma peaga mõtelda. Kuna oma peaga mõtlemisega kaasnes tugev peavalu, mängisin lammastele Tõnis Mäe laulu «Koit». Uuringud kinnitavad, et peavalu on ivermektiini üldtuntud kõrvaltoime. Peavalu möödub kiiresti, kui mängida lammastele Tõnis Mäe laulu «Koit». Siiski ei tohi Tõnis Mäe lauluga üle pingutada, et ei tekiks üledoosi ohtu. Ohutu kogus on 1 «Koit» 1 kg lamba kehamassi kohta.

Viiendal päeval pärast ivermektiini manustamist suutsid lambad iseseisvalt esitada laulu «Koit» refrääni esimest rida.

Kuuendal päeval pärast ivermektiini manustamist hakkasid lambad harjutama misjonäripoosis seksimist. Harjutuste kõrvale vaatasid lambad juutuubist Varro Vooglaiu ja Markus Järvi loenguid.

Seitsmendal päeval pärast ivermektiini manustamist tegid lambad Facebooki konto kasutajanimega Lammas Olen (elukoht Soome, haridus Elukool, suhtestaatus See on keeruline) ja asusid kommenteerima ja laikima Varro Vooglaiu, Markus Järvi ja Kalle Grünthali postitusi.

Kommentaarid (6)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles