Kristjan Randalu: koroona pärsib motivatsiooni

Janar Ala
, toimetaja
Copy
Pianist Kristjan Randalu teeb ja jõuab. «Väga tähtis on mõelda sellele, millise meelestatuse saab kuulajas tekitada. Ja mitte ainult kuulajas, vaid iseendas ka,» räägib ta. 
Pianist Kristjan Randalu teeb ja jõuab. «Väga tähtis on mõelda sellele, millise meelestatuse saab kuulajas tekitada. Ja mitte ainult kuulajas, vaid iseendas ka,» räägib ta. Foto: Raul Mee

Lähen pianist Kristjan Randaluga tema Tallinna koju intervjuud tegema jaanuari kolmandal esmaspäeval, mida maailm tundvat kui sinist esmaspäeva ja mis olevat aasta kõige masendavam päev. Ausalt öeldes tunda ei ole. Uudiste teatel möllavat väljas lumetorm nimega Hanneloore, aga ka seda ei ole eriti kuulda ega tunda.

Tema uue teose nimi on «The Moment of Thy Dawn» ehk eesti keeles «Sinu hommikuvalguse hetk», esitajateks Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester dirigent Lodewijk van der Ree juhatusel.

Samuti tulevad järgmisel nädalal Tallinnas, Tartus ja Pärnus esinemised tähelepanuväärse norra jazz-saksofonisti Trygve Seimi kvarteti koosseisus. Mõni aeg tagasi käis meedialaotusest läbi ka uudis, et Kristjan Randalu mängis sisse uue «Matrixi» soundtrack’i klaveripartiid. Kristjan Randalust räägitakse kui rahvusvahelisest mehest.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles