Sellel näitusel paneb kunstnik muuhulgas välja vanu ja uuemaid mustvalgeid töid, millele vastanduvad värvidest pakatvaid siiditrükid ja pastelljoonistused. Lisaks saab näha ka seeriat koloreeritud litograafiast, mis näitab mänguliselt ühe koloreerimata teose muutumise võimalusi värvidesse.
Protsessis on Škerin üritanud mōista ja läbi mängida, kuidas mōjutavad tehtud värvivalikud vaataja pilditaju. Post-grafiti stiilis tööde vormid on inspireeritud markeeritud linnamaastikest ja pintslijoonte vormilisest energiast.
Jaan Škerin (sündinud 1993) on Võrus tegutsev ehtekunstnik ja graafik. Škerin on lõpetanud Tartu Kunstikooli dekoraator-stilisti ja Eesti Kunstiakadeemia ehte- ja sepakunsti eriala ning osalenud mitmetel näitustel. Hetkel tegeleb peamiselt värvide kujutamisega läbi siiditrüki ja abstraktsuse.