Prima Vista korraldab koolinoortele kõige imelikuma luuletuse võistluse

Kultuuritoimetus
Copy
Prima Vista tiivuline maskott Pegasus.
Prima Vista tiivuline maskott Pegasus. Foto: Sille Annuk / Tartu Postimees

Kirjandusfestival Prima Vista ootab koolinoori osa võtma kõige imelikuma luuletuse võistlusest. Imelikke luuletusi võib luua üksi ja üheskoos, sõbra ja vaenlasega, hästi ja halvasti, armastusest ja vihast, tõest ja õigusest jne. Konkursile on oodatud nii kirjalikud tekstid kui ka videod, helitööd, fotod, tantsunumbrid, performance’id, kas või kudumid ja betoonehitised. Peamine, et autori(te) arvates oleks tegu päris imeliku, pentsiku, jabura, napaka luuletusega.

Konkursi žüriisse kuuluvad kirjanikud Doris Kareva, Valdur Mikita, Anti Saar, Tõnis Tootsen ja Ilmar Trull, kirjandusõpetaja Ivika Hein, kirjandusteadlane Joosep Susi, samuti Hanna Linda Korp, Maarja Helena Meriste ja Mirjam Parve ajakirjast Värske Rõhk. Žürii hindab luuletusi neljas kategoorias: algkool, põhikool, gümnaasium ja õpetajad. Töö(de)le palutakse kindlasti lisada autor(id), kool ja klass.

Oma töö(d) palutakse saata hiljemalt 7. maiks aadressil imelikluuletus@gmail.com, (mahukamad videofailid laadida Youtube´i). Kõige imelikumad luuletused ilmuvad ajakirjades Täheke ja Värske Rõhk ning kantakse ette 14. mail Tartu ülikooli raamatukogu ees aset leidval sündmusel «Avalik kohtumine lüürilise minaga».

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles