GALERII Vaata, kes saabusid kodumaise põnevusdraama «Tagurpidi torn» esilinastusele (1)

Kultuuritoimetus
Copy

25. aprillil kell 18:00 esilinastus Coca-Cola Plazas uus kodumaine koguperepõnevik «Tagurpidi torn», mille lavastajaks Jaak Kilmi ja stsenaristiks Aidi Vallik. Vaata galeriist, kes esilinastusele kohale tulid.

Põnevik «Tagurpidi torn» räägib laste suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tehases. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu. Jääbki lahendada küsimus - mis on õige ja mis on vale?

Filmis teevad kaasa Nils Jaagup England, Rebeka Kask (telesarjast «Papad Mammad»), Una Marta Soms, Laura Vahtre, Kimi Reiko Pilipenko, Mirja ja Mirje Toomsalu, Andres Lepik («Vee peal», «Põrgu Jaan») ning kõrvalosades Rasmus Ermel («Vee peal»), Riho Kütsar («Tõde ja õigus», «Rohelised kassid»), Evelin Võigemast («Vee peal», «Supilinna salaselts»), Anti Kobin («Malev»), Ester Kuntu («Tõde ja õigus»), Jaanika Arum («Polaarpoiss», «Free Range»), Juuli Lill (telesarjast «Pilvede all») ja Reimo Sagor («Võta või jäta»).

Tagasi üles