T, 5.07.2022
KES TA ON? ⟩ Salapärane Eesti kaunitar tegi kaasa Christopher Nolani filmis
Telefone ei tohtinud võtteplatsil olla! Kuid peaosatäitja Robert Pattinsonil oli see tihti salaja kaasas ning rändas kaadrisse minnes kiiresti režissööri assistendi Ilona kätte peitu. Kuid tänu sellele on neil salastatud maailmas üks ühine foto. Foto: Ilona Faustova
Kristina Herodes
, ajakirjanik
Salapärane Eesti kaunitar tegi kaasa Christopher Nolani filmis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Suur osa Eesti staare oleks ilmselt andnud kolm tilka verd, et pääseda Chris­topher Nolani filmi. Ja mõni õnnelik saigi pisikese osa. Kuid üks seni kulisside taha jäänud imekaunis eestlanna mängis selles loos märksa suuremat rolli. Seda saladust pole seni kusagil avaldatud.

Ja ega siiani sellest rääkida saanudki. «Need trahvid lepingutes olid ikka kosmilised, miljonid, ma ei ole nii suuri summasid näinudki,» tunnistab Ilona Faustova, kes kirjutas alla koostöölepingutele Christopher Nolani filmis «Tenet» kaasategemiseks. Kuid nüüd, kui vaikimiskohustus enam ei kehti, saame selle ebahariliku ja põneva loo lahti harutada.

Ilona Faustova on tegev olnud paljudel võtetel. Ukraaina produktsiooniga ning Ukraaina võtemeeskonnaga koos tehtud seriaali «Nuuskija» võtted. FOTO:
Ilona Faustova on tegev olnud paljudel võtetel. Ukraaina produktsiooniga ning Ukraaina võtemeeskonnaga koos tehtud seriaali «Nuuskija» võtted. FOTO: Foto: Ilona Faustova Arhiiv
Märksõnad
Tagasi üles