Kristiina Ehin ja Silver Sepp esitlevad värsket ühisloomingut Kadaka Konverentsides

Kultuuritoimetus
Copy
Kristiina Ehin ja Silver Sepp.
Kristiina Ehin ja Silver Sepp. Foto: RUUDU RAHUMARU

Pühapäeval, 6. novembril toimub Tallinnas Kadaka konverentsikeskuses luule- ja muusikaõhtu «Janu on kõikidel kaks», kus luuletaja Kristiina Ehin esitleb oma samanimelist uut luulekogu ning kaasa Silver Sepaga ühiselt loodud pala «Inglisillal».

Luuletaja Kristiina Ehini ja muusik Silver Sepa kõrvuti loodud laulud ja kauaküpsenud luule kõlavad kokku kordumatuks tervikuks, mis räägib hingerahu otsimisest ja armastuse hoidmisest keset viirusi ja sõjasõnumeid.

Kristiina Ehin, kes on tuntud kui luuletaja, proosakirjanik ja laulja, loodud sürrealistlike elementidega lüürika kutsub kuulajat Ajajõe kaldale veepeegeldustest iseennast, oma rahvast ja värsket kokkukuuluvustunnet otsima. Luulekogu «Janu on kõikidel kaks» on järg Kristiina üheksandale kogumikule «Janu on kõikidel üks». Muusik Silver Sepp jutustab vanade ja verivärskete laulude kaudu lugusid sellest, kuidas hoida ärevatel aegadel rõõmu ja elujanu.

Kadaka Konverentsides on varasemalt üles astunud Jarek Kasar, Inga ja Toomas Lunge, Vladislav Koržets ja Tõnu Timm, Kaunimate Aastate Vennaskond ning Marko Matvere, Margus Põldsepp ja Jaanus Jantson.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles