E, 6.02.2023

KULDGLOOBUSED ON JAGATUD! ⟩ Paradiisisaarel pühitakse pisaraid rahaga

Tuuli Põhjakas
, ajakirjanik
Paradiisisaarel pühitakse pisaraid rahaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jennifer Coolidge’i kehastatud üksildane pärijanna on üks seriaali sümpaatsemaid tegelasi. Või kas ikka on...?
Jennifer Coolidge’i kehastatud üksildane pärijanna on üks seriaali sümpaatsemaid tegelasi. Või kas ikka on...? Foto: Seriaalikaader

Eile hilisõhtul jagati Beverly Hillsis Kuldgloobuseid. Tervelt nelja nominatsiooniga võistlustulle sisenenud «Valge lootos» lahkus auhinnatseremoonialt parima lühiseriaali/telefilmi auhinna ning parima naisnäitleja preemiaga lühiseriaalis/telefilmis, mille pälvis Jennifer Coolidge. Avaldame uuesti 2022. aasta detsembris ilmunud arvustuse.

Ääretult populaarne «Valge lootos», mille teine hooaeg hiljaaegu lõppes, on üks viimaste aastate eredamaid televisioonielamusi. On pea erakordne, et seriaal, mille esimene hooaeg oli juba seriaaliloome meistriklass, suudab oma edu korrata ka teise hooajaga, mis pole sugugi vähem esmaklassiline ja hämmastav.

«Valge lootos» räägib luksuslikust Hawaii kuurordist, kus üks öö maksab vähemalt kaks Eesti keskmist palka, nii et seal saavad ööbida vaid inimesed, kes on privileegipimedad, täiesti luululised ning lugesid raha viimati siis, kui neil oli vaja Forbesile tõestada, et väärivad kohta rikaste edetabelis. Kuigi ilmselt tegi seda ka siis nende raamatupidaja, mitte nad ise.

Märksõnad
Tagasi üles