Mirko Rajas toob Ugala publiku ette koguperelavastuse «Laste hotell»

Kultuuritoimetus
Copy
Ugala suures saalis esietendus Eva ja Indrek Koffi näidendi põhjal valmiv koguperelavastus «Laste hotell».
Ugala suures saalis esietendus Eva ja Indrek Koffi näidendi põhjal valmiv koguperelavastus «Laste hotell». Foto: Ugala teater

Sel laupäeval, 28. jaanuaril kell 15 esietendub Ugala suures saalis Eva ja Indrek Koffi näidendi põhjal valmiv koguperelavastus «Laste hotell», mille toob publiku ette Eesti Noorsooteatri kunstiline juht Mirko Rajas. Ugalas on Rajas lavastamas esmakordselt. Lavastuse kunstnik on Anni Rajas, kes tuleb samuti Noorsooteatrist. Lavastus sobib vaatamiseks kõigile alates 7. eluaastast.

Laste hotell on üks omapärane koht. Siia saavad oma lapsed jätta vanemad, kel ühel või teisel põhjusel pole aega või võimalust nendega tegeleda. Ühel õhtul aga saabub hotelli poiss, kel nimeks Ahto. Õige pea selgub, et Ahto ei ole üldsegi tavaline laps. Ta on nimelt koerakoonlane ja näeb maailma teise pilguga kui tema uued kaaslased. Kuigi esialgu tundub, et inimeste maailmal pole Ahtole just palju pakkuda, selgub peagi, et meiegi igapäevaellu on peidetud palju väärtuslikku ühe väikese poisi jaoks, kelle vanemad hoiavad üleval taevast ning kelle mängukaaslaseks on hiigelsuur Ilmalind.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles