P, 2.04.2023

Von Krahli maja müügis: Osta endale teater!

Kultuuritoimetus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Von Krahli Teater
Von Krahli Teater Foto: Kultuurikava.ee

Kinnisvarahuvilistel tasub tähelepanu pöörata kuulutusele, kus pakutakse Von Krahli teatri Rataskaevu tänaval asuvat maja. Hind 3 260 000 eurot, korruseid kolm, üldpind 1452 m² ja ehitusaasta 1880.

Tugeva energialaenguga 19. sajandi lõpust pärit hoone, kus etenduskunsti tehti juba 1920ndatel, mil majas tegutses Hommikuteater ning mis nõuka ajal sai nimeks P. Pinna Rahvateater. Von Krahli ajalugu hoones algas aastal 1992, kirjutatakse müügikuulutuses.

Nõu antakse ka endise teatri tulevaste võimalike funktsioonide asjus: majas olla võiks kasvõi butiikhotell või hostel – oleneb kõik soovist ja visioonist. Hoone on ideaalne ka kinniseks klubiks või varieteeks. Olemas on suur saal ja lava, kus siresäärsed näitsikud mahuksid toredasti tantsima kankaani, džiigi või kaerajaani... Vastasmajas saab kohe kohe valmis eliitkasiino Bombay Club, mille külalised, vahelduseks pokkerile, vaataksid meeleldi ka varieteed... Ka mitte kõige teravama ärivaistuga inimene saab aru, et üle tee asutuses saab liikuma jõukas rahvas.

Lähemalt tutvuge kinnisvaraga siin.

Von Krahli teatri rajaja ja juht Peeter Jalakas SAI TÄNAVU Postimehe kultuuriveduri laureaadiks.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles