T, 21.03.2023

Ikevald Rannap naaseb uue nimega rokilikuma kõla juurde

Kultuuritoimetus
Ikevald Rannap naaseb uue nimega rokilikuma kõla juurde
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ikevaldi bänd, kuhu kuuluvad Ikevald Rannap, Oskar Malleus, Valdur Viiklepp ning Sten Loov.
Ikevaldi bänd, kuhu kuuluvad Ikevald Rannap, Oskar Malleus, Valdur Viiklepp ning Sten Loov. Foto: Patrik Tamm

Ikevald Rannap naaseb oma juurte juurde ning avaldas loo «Hurricane» uue artisti nime alt – Ikevald.

«Minu elu on olnud täis ootamatusi ning mitmete alter ego'de surmasid ja sünde,» sõnab ta. Uus lugu «Hurricane» ilmub uue artisti nime alt Ikevald, mis sümboliseerib tema elus uut loomeperioodi. Ikevaldi eelmine album «Synchronize» oli peamiselt funk'i, souli ja roki kõlaga, kuid järgmise albumiga naaseb ta oma roki juurte juurde ning uus muusika on varasemaga võrreldes oluliselt ilustamata ja toorem.

«Pärast pikka teekonda, kui olen katsetanud erinevate žanritega, on see justkui taasühendumine minu juurtega,» ütleb Rannap.

See lugu on mõeldud inimestele, kes otsustavad raskustest hoolimata elada kartmatult ja avatud südamega. Maailm on täis ootamatuid pöördeid ja keeriseid ning me ei tea täpselt kunagi, mida homne päev toob – elu on nagu loo pealkirigi üks paras orkaan (inglise keeles hurricane).

Lugu on salvestatud koos Ikevaldi bändiga, milles ta laulab, Oskar Malleus mängib kitarri, Valdur Viiklepp basskitarri ning Sten Loov trumme. Loo aitas produtseerida Ikevaldi hea sõber Tõnis Noevere, kes on rokimaailmas lisaks muudele projektidele tuntud ka kui Metsatölli trummar.

Ikevald Rannap on laulja ja laulukirjutaja, kes astus esmakordselt Eesti publiku ette 2007. aastal. Ta andis 2015, aastal välja pop-roki lühiplaadi «LiveLoveLaugh» ning seejärel rändas mööda maailma kolm aastat ringi, et koguda inspiratsiooni tema esimese täispika albumi «Synchronize» jaoks, mis sündis koostöös hinnatud produtsendiga Ricky Delin. «Hurricane» on esimene singel sügisel ilmuvalt albumilt.

Märksõnad
Tagasi üles