T, 21.03.2023

Ilmus Miley Cyruse uus album

Kultuuritoimetus
Ilmus Miley Cyruse uus album
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Miley Cyrusel on olemas enam-vähem kõik, millest võib unistada, ja tegelikult enamgi veel.
Miley Cyrusel on olemas enam-vähem kõik, millest võib unistada, ja tegelikult enamgi veel. Foto: Aaron Chown/PA

10.märtsil ilmus Miley Cyruse kaheksas stuudioalbum «Endless Summer Vacation» ja sellega koos muusikavideo albumi loole «River».

Albumil teevad teiste hulgas kaasa näiteks Harmony Korine, Brandi Carlile, Sia, Tobias Jesso Jr., Rob Moose, James Blake, Mike Will Made-It, Greg Kurstin, BJ Burton ja Bibi Bourelly. Jaanuaris rääkis Cyrus, et album on jagatud kaheks, millest üks pool esindab päevast ja teine öist aega.

Cyrus salvestas albumi Los Angeleses koos kaasprodutsentide Kid Harpooni, Greg Kurstini, Mike WiLL Made-Iti ja Tyler Johnsoniga. Cyruse sõnul on album justkui armastuskiri Los Angelesele ja peegeldus jõust, mille ta on leidnud pärast seda, kui otsustas keskenduda nii oma füüsilisele kui vaimsele heaolule.

Lisaks albumile esilinastub platvormil Disney+ erisaade «Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)», kus Cyrus esitab lugude akustilisi versioone. Tema eelmine album, «Plastic Hearts», ilmus aastal 2020. Eelmisel aastal andis ta välja live-albumi pealkirjaga «Attention: Miley Live».

Märksõnad
Tagasi üles