K, 29.03.2023

Clicherik & Mäx andsid välja uue 90ndate mõjutustega loo

Kultuuritoimetus
Clicherik & Mäx andsid välja uue 90ndate mõjutustega loo
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Räpiduo Clicherik & Mäx
Räpiduo Clicherik & Mäx Foto: Taaniel Malleus

Juba legendaarseks kujunenud räpiduo Clicherik & Mäx andsid välja kauaoodatud singli «Mõtled mu peale», mis valmis koostöös kauaaegse koostööpartneri, produtsent Bert On Beatsiga.

«Nagu ikka – teeme just seda, mille tuju parasjagu on… Me teeme 90 protsenti ajast midagi, sest see on meie jaoks lahe. Ka praegu mahtus see pigem sinna 90 protsendi hulka. Mis puudutab seda aastakümnete tagust saundi, mida võib loost kosta, siis mind kõnetas väga aastakümnete tagune reivikultuur, musavideod ning kogu üldine stiil. Eks ikka tahab inimene vaid seda, mida tal ei ole, ning «Mõtled mu peale» oli selline sukeldumine ajas tagasi, et seda kõike edasi anda. Tegelt pole üldse nii deep – lihtsalt lahe,» sõnas Mäx lugu kommenteerides.

Muusikavideos on kamp noori, kes naudivad õhtut mõnusas villas, kuni nende pilk tabab ootamatuid külalisi. Clicherik & Mäx on sel korral videos mõrtsukateks kehastunud psühhopaadid, kelle riietus sarnaneb tuttavlikult USA kultusfilmile «American Psycho». Stilistika autor oli Jörgen Terepson.

«Nalja sai palju, näiteks kui Mäxi külge üritati kaamerat kinnitada ja see peaaegu ei läinudki ümber. Tekkis ka üks paus juurde graafikus, kui kamp mehi ei saanud kaminat põlema umbes 20 minutit,» naerab Clicherik. Video režissöör on Mart Vares ja produtsent Philip Kaat.

«Suvi on esinemistest üpris pungil, mis on väga äge. Meid võib kohata mõnel suuremal jaanipäeval, rannafestivalidel, klubipidudel ja see aasta kavatsen tähistada oma sünnipäeva koos bändiga laval, kuid sellest kuulete juba siis, kui ilmad on natuke ilusamad,» lisab Max.

Vaata ka trilleri stiilis muusikavideot:

Märksõnad
Tagasi üles