K, 7.06.2023

KULTUURIS KUUM ⟩ Koomik Ann Vaida elab ühiskonnas ja teeb sellest ka nalja

Tuuli Põhjakas
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments 1
Nali naljaks. Vasakul koomik Ann Vaida, paremal kultuuritoimetaja Tuuli Põhjakas, kes tegid nalja tegemisega algust juba enne salvestust.
Nali naljaks. Vasakul koomik Ann Vaida, paremal kultuuritoimetaja Tuuli Põhjakas, kes tegid nalja tegemisega algust juba enne salvestust. Foto: Konstantin Sednev / Postimees

Postimehe kultuuritoimetuse taskuhäälingus «Kultuuris kuum» rääkis kultuuritoimetaja Tuuli Põhjakas koomik Ann Vaidaga nalja tegemisest. Ann Vaida soolotund «Kõrvalmõjud» jõudis juba esimeste kuulajateni, aga millisest naljast peab Ann Vaida lugu ja milliseid nalju talle teha meeldib? Kuidas on ta saavutanud tasakaalu isikliku ja universaalse vahel ning millest ta kindlasti laval ei räägiks?

Nüüdseks juba viis aastat muu töö kõrvalt koomikuna tegutsenud Ann Vaida meelisteemadeks on ühiskond, poliitika ja igapäevaelu kohmetused. Ta arvab palju maailmast ja kahtlustab, et maailmal on ka tema kohta nii mõndagi arvata.

Ta on enese jaoks ka vägagi selgeks mõelnud, millised naljad talle meeldivad – seda nii koomiku kui ka publikuna – ning sellest lähtudes ka kõiki stand-up'i huvilisi naerutanud ning naerutab edaspidigi.

Kust Anni naljapisik alguse sai? Milline nägi välja tema esimene avatud mikrofon ja mitu nalja esimestest katsetustest on jõudnud tema teise soolotunnini välja? Kas ja kuidas on Ann lavahirmust üle saanud ja millisele Eesti koomikule näeb ta eriti suurt ja helget tulevikku? Sellest «Kultuuris kuum» 41. episoodis räägimegi.

Ann Vaida soolotund «Kõrvalmõjud» on märtsi lõpus ja aprillis vaadatav veel üle Eesti. Piletid Fientas.

Koomik Ann Vaida.
Koomik Ann Vaida. Foto: Konstantin Sednev / Postimees
Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles