R, 22.09.2023

Alabama Watchdog avaldas kaveri geniaalsest Eesti kultushitist

Kultuuritoimetus
Facebook
Comments

Eesti rokkbänd Alabama Watchdog on välja andnud uue loo «Anna mulle end», mis on nende unikaalne tõlgendus Genialistide tuntud hitist, mille originaalautorid on heaks kiitnud.

Bänd avaldas kaasahaarava cover-versiooni Genialistide tuntud loost «Anna mulle end», millele nad väga hästi reageerisid, öeldes: «Asja visuaalne külg oli samuti väga sümpaatne ning koos muusikaga täiendasid nad üksteist suurepäraselt».

Laulja Ken Einberg tunnistas, et neil on alati olnud soov taaselustada Genialistide muusikat. «Fakt on see, et see bänd on jätnud kustumatu jälje Eesti muusikasse, seega oli meil suur vastutus,» lisas bändi liige Sven Seinpere. Samuti rõhutasid nad armastatud näitleja Madis Millingu, kes seostub selle looga, mälestuse austamise tähtsust.

Alabama Watchdog on rokkbänd, kes on pälvinud mitmeid tunnustusi. Bänd on olnud Eesti Laulu poolfinalistid 2021. ja 2022. aastal, kus nad saavutasid mõlemal aastal žürii ja publiku toetuse. Lisaks on nad esinenud mitmetel olulistel sündmustel, sealhulgas Rock FMi sünnipäevakontserdil, Spordiaasta Tähtede Galal, Kaparockil ning Tallinn Music Week'il 2021. ja 2022. aastal.

Bändi muusikalisi mõjutusi on tunda suurte nimede nagu Muse, Royal Blood, Wolfmother jt loomingus. Alabama Watchdogil on tulevikus plaanis välja anda album ning praegu on nende peamine fookus uue muusika loomisel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles