R, 22.09.2023

VIDEO ⟩ Teeme selgeks: heli, muusika, kunst ja kuulamise kunst

Kultuuritoimetus
Facebook
Comments
10.05.2023. Tallinn. "Ma ei saa aru" kunstifestival. Eesti helikunstnike näitus “Sõna saab heli” Telliskivi loomelinnakus Rohelises saalis. Foto Eero Vabamägi, Postimees
10.05.2023. Tallinn. "Ma ei saa aru" kunstifestival. Eesti helikunstnike näitus “Sõna saab heli” Telliskivi loomelinnakus Rohelises saalis. Foto Eero Vabamägi, Postimees Foto: Eero Vabamägi

Nädalavahetusel, 9.–10. juunil toimub Telliskivi Loomelinnakus järjekorras juba kolmas kunstifestival «Ma ei saa aru», mis pakub mitmekülgseid kunsti-, heli- ja muusikateemalisi sündmusi. Festivali fookuses on sel aastal helikunst ja ka seekord on pea kogu programm külastajale tasuta.

Reedel kell 20 – 21 peetakse vestlusringi «Miks? Kes? Kus? Heli, muusika ja helikunst», mida modereerib Maarin Ektermann, osalevad Liisa Hirsch, Roomet Jakapi, Raul Keller. Vaadake siit ülekannet!

9. ja 10. juuni õhtutel toimub eriilmeline helide programm F-hoone Mustas saalis. Reedesel «Erinevate helide õhtul» astuvad üles Theodor Sink (ERSO), Roomet Jakapi, Tõnu Tubli Reworks, Kitty Florentine ja DJ Renzo van Steenbergen. Helikunstist on sügavalt mõjutatud laupäevane «Arusaamatu muusika õhtu», mille programmi on kokku pannud Üle Heli festivali kuraator Aivar Tõnso. «Arusaamatu muusika õhtul» astuvad üles Jung An Tagen (AT), junk dna (US/LT), Tehis (aka Alo Allik) (EE/UK), Tencu/eleOnora (EE), Algorütmid (EE) ja Murmer (aka Patrick McGinley, US/EE) esitleb oma uut albumit «Tether».

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles