SUVINE SUPERKONTSERT Avalikustati NOËPi suurima kontserdi teine erikülaline

Kultuuritoimetus
Copy
19. augustil annab NOËP enda senise karjääri suurima kontserdi, korraldades esimese kohaliku artistina staadionikontserdi A. Le Coq Arenal.
19. augustil annab NOËP enda senise karjääri suurima kontserdi, korraldades esimese kohaliku artistina staadionikontserdi A. Le Coq Arenal. Foto: Marleen Muhuste

19. augustil annab NOËP enda senise karjääri suurima kontserdi, korraldades esimese kohaliku artistina staadionikontserdi A. Le Coq Arenal. Kontserdi erikülalisteks on Trad.Attack! ja täna välja kuulutatud Alika.

«Mul on väga heameel ja suur au soojendada NOËPi staadionikontserti juba 19. augustil! See on tõesti väga erakordne üritus ja võimalus võtta sellest osa!» kommenteeris Alika.

NOËPi 19. augusti A. Le Coq Arena staadionikontserdi teiseks erikülaliseks on Alika.
NOËPi 19. augusti A. Le Coq Arena staadionikontserdi teiseks erikülaliseks on Alika. Foto: Pressifoto

NOËP ehk Andres Kõpper on aastatega oma loominguga üksnes Spotify platvormil kogunud enam kui 60 miljonit kuulamist, milles mängis suurt rolli eelmise aasta lõpus Itaalias teenitud kuldplaadi staatus looga «fk this up». Albumiga «No Man Is An Island» pälvis ta Eesti Muusikaauhindadel neli tiitlit. NOËPi viimane album «Move Your Feet» on inspireeritud erinevatest taskuhäälingu saadetest, intervjuudest ning sotsiaalmeedias nähtud klippidest.

Piletid 19. augustil toimuvale staadionikontserdile on müügil Piletilevis.

Tagasi üles