Ühe ajastu lõpp: näitlejast räppar teeb muusikaga lõpparve

Kultuuritoimetus
Copy
Kaader Childish Gambino / Donald Gloveri muusikavideost «This is America».
Kaader Childish Gambino / Donald Gloveri muusikavideost «This is America». Foto: Kaader videost / Youtube.com

Donald Glover, kes on räpparina tuntud nime alla Childish Gambino, andis pühapäeval teada, et Childish Gambino ajastu on läbi. Räppar tegi teatavaks, et selle nime alt ilmub tal veel vaid kaks albumit, vahendab The Hollywood Reporter. 

Glover jagas pühapäeva õhtul Instagrami Gilga raadio otseülekandes uudiseid tulevasest muusikast. Gloveri sõnul on nime Childish Gambino alt ilmumas veel kaks albumit: «Bando Stone & the New World», mis peaks kuulajateni jõudma juba sel suvel, ja 2020. aasta albumi «3.15.20» uusversioon, mis saab ka uue pealkirja «Atavista».

Otseülekandes sõnas Glover, et põhjus 2020. aasta albumi uuendatud versiooni väljaandmiseks on mitmeid, ent peamise põhjusena tõi räppar välja, et album ei ilmunud päris sellisena, nagu ta oleks soovinud. 

«Me andsime selle liiga kiiresti välja, ma ei masterdanud ega miksinud seda korralikult,» selgitas ta.

«Elasin tol ajal palju läbi ja arvasin, et kõik surevad, sest oli pandeemia aeg. Ma tahtsin, et see oleks «Atavista» juba siis, aga nüüd saab see päriselt selle vormi, nagu ma algusest peale soovisin.  Aga pärast seda ilmub Childish Gambino viimane album,» sõnas Glover. 

Selget põhjust, miks ta Childish Gambinoga lõpparve teeb, Glover andnud ei ole, ehkki fännid oletavad, et see võib olla seotud Gloveri sooviga end lõplikumalt filmimaailmaga siduda. 

Tagasi üles