Ekstreemne kehakaunistus: Metallica laulja keha ehib teise muusiku tuhk

Kultuuritoimetus
Copy
Metallica solist ja kitarrist James Hetfield Tartus ERMi hoovil neljapäeval toimunud kontserdil.
Metallica solist ja kitarrist James Hetfield Tartus ERMi hoovil neljapäeval toimunud kontserdil. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Metallica laulja James Hetfield avaldas Instagramis, et tema keskmist sõrme ehib ainulaadne tätoveering, mille tegemiseks on kasutatud ühe teise legendaarse muusiku tuhka. 

Nimelt ehib Hetfieldi sõrme poti ässa kujutis, mis on sinna söövitatud, kasutades Motörheadi laulja Lemmy Kilmisteri tuhka. Tint on väidetavalt segatud Kilmisteri jäänustega, mis anti Hetfieldile pärast seda, kui Kilmister 2015. aastal pärast surma tuhastati. 

«Ilma Lemmyta poleks Metallicat,» kirjutas Hetfield postituse juurde. 

Hetfield lisas, et tätoveerijaks oli legendaarne tattookunstnik Corey Miller, kes nii kujundas tätoveeringu kui ka oli selle protsessi taga. 

Lemmy Kilmister on üks rokiajaloo äratuntavamaid hääli ja nägusid, kes asutas Motörheadi 1975. aastal pärast seda, kui ta heideti välja rokigrupist Hawkwind, sest ta oli pahuksis uimastitega. Motörheadist sai üks legendaarsemaid heavy metal'i ansambleid, mis andis välja 22 albumit, seal hulgas 1980. aastal ilmunud albumi «Ace of Spades».

Tagasi üles