ŠOKK «Kutsuge turva!» Inimesi ehmatab Taylor Swifti kontserdile toodud beebi

Kultuuritoimetus
Uuendatud 13. mai 2024, 10:57
Copy
Kas üldse ohutu? Xis jagatud foto näitab Taylor Swifti kontserdile toodud beebit, kes on seisualal põrandale asetatud.
Kas üldse ohutu? Xis jagatud foto näitab Taylor Swifti kontserdile toodud beebit, kes on seisualal põrandale asetatud. Foto: X/Deadline

Taylor Swifti kolossaalne tuur «The Eras Tour» on sädeleva keeristormina jõudnud Euroopasse. Lõppenud nädalal andis Swift neli võimast kontserti Pariisis, kuid inimesi on ära ehmatanud sotsiaalmeediasse postitatud foto põrandale asetatud beebist, kelle üks kontserdikülastaja sõule kaasa võttis. 

X'i kasutaja @jacnights13 jagas pilti, mis kujutab titte magamas lilla mantli peal seisualal maas. Foto tehti La Défense Arenal, kus toimus kõik neli Swifti kontserti, kuid ei ole teada, kas pilt klõpsati kontserdi ajal või selle eel. Samuti ei teata, kas beebile osteti ka pilet, kuid igal juhul on pilt kutsunud esile tuliseid reaktsioone inimestelt, kes muretsevad lapse ohutuse pärast sedavõrd lärmakal ja rahvarohkel üritusel.

Pildi postitanud inimene kinnitas, et postitatud pildil ei ole tema laps ning lisas fotole kommentaariks: «Ma ei taha kuuluda virisejate hulka, aga ma kindlasti kutsuksin turva, kui ma näeksin seisualal beebit, sest seal EI OLE turvaline.»

Samamoodi olid hämmeldunud ka teised kommenteerijad. «Olles umbes nii suure lapse ema, ei kujuta ma üldse ette tema toomist kontserdile. Saan aru, et lapsehoidjat on raske leida, nii et kui sul on tõesti vaja titega tulla, siis on talle vaja kandekotti. Ja beebi vajab midagi kõrvade peale,» vastas üks ema.

«Mida kuradit,» ütles üks teine Xi kasutaja. «Kas tite jaoks ei ole selline kontsert liiga pöörane? Tundub, et tal on kõrvad kaitstud, aga selline sõu on ikkagi lärmakas, kaootiline. Liikumist ja vilkumist on palju. Ma ei mõista, mis mõtet on vedada beebit kontserdile. Ta ei saa arugi, mis toimub.»

La Défense Arena ega Swifti esindajad ei ole fotot kommenteerinud.

Märksõnad

Tagasi üles