KINNITATUD «Kariibi mere piraadid» jätkub ilma Johnny Deppita (7)

Kultuuritoimetus
Uuendatud 21. mai 2024, 12:45
Copy
Produtsent Jerry Bruckheimeri sõnul on Jack Sparrow erakordne tegelaskuju, kelle Johnny Depp ise lõi. Filmiseeria tõi suuresti tänu Deppile üle maailma sisse enam kui neli miljardit dollarit, kuid jätkata plaanitakse puhtalt leheküljelt ja ilma Deppita.
Produtsent Jerry Bruckheimeri sõnul on Jack Sparrow erakordne tegelaskuju, kelle Johnny Depp ise lõi. Filmiseeria tõi suuresti tänu Deppile üle maailma sisse enam kui neli miljardit dollarit, kuid jätkata plaanitakse puhtalt leheküljelt ja ilma Deppita. Foto: Disney via AP / Scanpix

Üle maailma enam kui neli miljardit dollarit teeninud «Kariibi mere piraatide» filmiseeria jätkub uue filmiga, mis pöörab sarjas puhta lehekülje. Produtsent Jerry Bruckheimer rääkis Entertainment Weeklyle, mida võib uuest piraadiseiklusest oodata ning andis mõista, et Johnny Depp selles ei osale, kuigi produtsendile endale see kangesti meeldiks.

Bruckheimeri sõnul kirjutas «Kariibi mere piraatide» praegu valmiva uusversiooni stsenaariumi Jeff Nathanson, kes ühtlasi kirjutas seeria eelmise filmi, 2017. aastal ilmunud «Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks». Produtsent täpsustas, et Nathanson on uuele plaanitavale filmile kirjutanud fantastilise lõpu, kuid stsenaarium vajab veel lihvimist. 

Jerry Bruckheimer kinnitas, et praegune plaan on alustada filmisarjaga uuesti nullist, mistõttu ei kohtu järgmises filmis senisest seeriast tuttavate tegelaskujudega, sealhulgas Johnny Deppi mängitud rummilembene piraat Jack Sparrow. Deppi lootus uuesti Sparrow'ks kehastuda on olnud juba aastaid kahtluse all tingituna tema legaalsetest probleemidest, mis on Hollywoodis heitnud tema kohale tumeda varju. Bruckheimer ise tahaks Deppi aga kangesti jälle Sparrow' rollis näha.

«Kui see oleks minu otsustada, lööks ta uues filmis kaasa,» ütles produtsent. «Ta on võrratu. Ta on mu hea sõber. Ta on erakordne näitleja ja näeb ainulaadne välja. Kapten Jack on tema looming. Tema tegelaskuju ei olnud selliseks kirjutatud, ta ise kombineeris oma osatäitmisse multikategelasest Pepé Le Pew ja Keith Richardsi. Me nägime tema tõlgendust Jack Sparrow'st.»

Tagasi üles