VEIDER VÕI ARMAS? K-popi staar tähistab ajateenistusest vabanemist ebatavalisel moel

Kultuuritoimetus
Copy
K-pop poistebändi BTS liige Jin vahetult enne ajateenistusse astumist.
K-pop poistebändi BTS liige Jin vahetult enne ajateenistusse astumist. Foto: REUTERS/Kim Hong-Ji/Scanpix

K-pop ansambli BTS liige Jin tähistab sõjaväeteenistusest vabanemist üsnagi kummalisel moel, mis peaks siiski rõõmustama umbes 1000 BTSi fänni, vahendab Variety. 

Nimelt on otsustanud K-popi iidol, et tähistab ajateenistusest vabanemist sellega, et korraldab kallistamismaratoni, kus embab tuhande fänniga, kes on juhusliku loosimise alusel välja valitud.

Soulis peetav kolmetunnine kallistamismaraton peetakse maha, et tähistada K-popi supergrupi liikme Jini esimest avalikku esinemist pärast seda, kui ta vabastati 18 kuud kestnud kohustuslikust ajateenistusest.

Loosimise käigus valiti välja umbes 1000 popstaari fänni, kes kohtuvad temaga selle aasta BTS FESTA-l, mis on iga-aastane bändi debüüteerimise-aastapäeva tähistamine. Massikallistamisele järgneb veel üks üritus, kus osaleb kokku umbes 3000 inimest ja kus Jin on valmis esitama laule fännide soovil ning fännidega sõnumeid vahetama. 

Jin on esimene BTSi seitsmest liikmest, kes on täitnud oma sõjaväekohustuse. Ametlikult naaseb BTS bändina 2025. aastal, kui kõik liikmed on ajateenistuse lõpetanud. Seni peaks Jin alustama tööd sooloalbumi kallal.

Märksõnad

Tagasi üles