AITAB VÄGIVALLAST Endine maadleja pühendub täielikult filmikarjäärile

Kultuuritoimetus
Copy
John Cena «Bumblebee» esilinastusel.
John Cena «Bumblebee» esilinastusel. Foto: Richard Shotwell / AP

John Cena, keda viimastel aastatel on näha olnud ennekõike kinolinal, teatas, et läheb WWE maadlusest pensionile, vahendab Guardian. World Wrestling Entertainmenti suurkuju lõpetab karjääri 2025. aastal. 

Ameerika näitleja ja maadleja John Cena teatas ametlikult, et lõpetab WWE matšidel osalemise ning pühendub jäädavalt näitlemisele. Tema viimane võistlus toimub millalgi 2025. aastal.

47-aastane mees liitus WWEga 2001. aastal ja teda peetakse üheks selle kõigi aegade parimaks maadlejaks, olles saavutanud maailmameistri staatuse 16 korda. Ta rääkis rahvahulgale, et on pärast enam kui kaks aastakümmet tagasi WWEga liitumist näinud «uskumatuid õitsengulaineid» ja «tohutuid raskusi».

Cena lahkus WWEst ja tegi oma näitlejadebüüdi 2006. aastal, kui mängis filmis «The Marine». Pärast seda on ta mänginud paljudes edukates ning mitte nii edukates filmides, sealhulgas ka 2023. aasta filmis «Barbie», kus tal oli väike roll. Samuti on ta löönud kaasa filmifrantsiisis «Kiired ja vihased» ning saanud käe valgeks superkangelasena DC teleseriaalis «Peacemaker».

John Cena käes on ka Guinessi rekord. Nimelt on ta täitnud enim raskelt haigete soove ning on enim nõutud kuulsus, kes täitis oma esimese soovi juba 2002. aasta. Oma 650. soovi täitis Cena 19. juulil 2022.

Märksõnad

Tagasi üles