Skip to footer
Saada vihje

Eesti Teatri Agentuuri uus juht kerkis agentuuri töötajate hulgast

Toimetaja: Kultuuritoimetus
Liisi Aibel, Eesti Teatri Agentuuri uus juht.

Eesti Teatri Agentuuri nõukogu valis sihtasutuse uueks juhiks Liisi Aibeli, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli teatriteaduse erialal ning töötanud seni Eesti Teatri Agentuuris välissuhete koordinaatorina. Uus juht nimetati ametisse kolmeks aastaks.

Nõukogu esinaise Tiina Rebase sõnul oli konkurss väga tasavägine: «Eesti Teatri Agentuuril on käsil mitu suurt ja pikaajalist projekti, seetõttu leidis nõukogu, et on väga tervitatav, kui uus juht tuleb hästi kokkutöötanud kollektiivi seest. Liisi tunneb organisatsiooni ja selle ees seisvaid väljakutseid väga hästi.»

Eesti Teatri Agentuuri praeguse juhatuse liikme Kirsten Simmo leping lõpeb 21. septembril 2025. Uus juht Liisi Aibel asub ametisse 22. septembril.

Kommentaarid
Tagasi üles