/nginx/o/2009/08/21/224560t1heeef.jpg)
Dirigent Neeme Järvi annab selle hooajapoole esimesed kontserdid New Jersey Sümfooniaorkestri ees, juhatades Giuseppe Verdi «Requiemi».
Dirigent Neeme Järvi annab selle hooajapoole esimesed kontserdid New Jersey Sümfooniaorkestri ees, juhatades Giuseppe Verdi «Requiemi».
Verdi «Requiem» kõlas eile õhtul Newarkis, täna tuleb see ettekandele Morristowni teatris ning homme veelkord Newarki Performing Arts Center's, mis on New Jersey Sümfooniaorkestri (NJSO) residentsiks, vahendas
.
Neeme Järvi taasesinemised NJSOga on avalikkuse suure tähelepanu all, kuna ta lõpetas alles eelmisel hooajal mitu aastat kestnud muusikadirektoriameti orkestri juures ning on esimest hooaega selle audirigent. Kõikjal võib afiššidelt lugeda «Neeme Järvi Returns».
Muusikaliteratuuri kõigi aegade ühe mõjusama vokaalsümfoonilise suurvormi, Verdi seitsmest osast koosneva «Requiemi» ettekanded on alati ja kõikjal suursündmused.