Üks märksõna, millest Raul Kelleriga kindlasti rääkima peab, on raadio. Ta on raadiokunstifestivali «Radiaator» asutaja (koos Katrin Essensoniga) ning teinud raadiokunsti kontsertlavastusi LokaalRaadioga (koos Essensoni ja Hello Upaniga).
Tema kunstiakadeemia magistritöö kandis pealkirja «Müstiline raadio». Praegu on LokaalRaadioga väike vahe sees, kuid raadio ja selle analoogeetri efektid on Kellerile jätkuvalt huvitavad. Ta räägib sellest kui reisimise viisist.
«Kui võtad analoograadio ja hakkad seda häälestama, siis on võimalik selle abil liikuda nagu mingit teed mööda. Keerad nuppu, kuuled mingit Ungari raadiot, keerad veel, sõidad edasi, kuuled mingit Vietnami raadiot, ja nende vahel on nagu mingisugune reaalne distants ja inimesed. Mulle on see nagu reisimisvahend, väga huvitav kujutluslik ruum. See materjal ise: müra, signaalid, selle kontrollitavus. Raadio on nagu instrument, mida saab mängida. Raadio on alati olemas olnud. Ta on väga energiasäästlik, paned sinna patareid sisse, mis kestavad kuid, ja saad seda igale poole kaasa võtta. Mõte sellest, et sa võid endaga kaasas kanda nagu mingit taskulampi, millega võid valgustada mingisuguseid kaugeid kohti, on meeldiv.»
• Sündinud 1973. aastal, elab ja töötab Tallinnas.
• Augustis avas Berliinis galeriis Meinblau isikunäituse «Moondur/Shifter», kus eksponeeris mahukat skulpturaalset heliinstallatsiooni. EKKMi näitusel jätkab ta osaliselt Berliini näituse objektide edasiarendustega.
• 2014. aastal pälvis MIM-projekti liikmena Eesti Kultuurkapitali aastapreemia.
• Tema näitusi ja kontsertlavastusi on korraldatud Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal, Hollandis, Poolas, Venemaal ja Balti riikides.