Kultuurisoovitused

Andrus Kivirähk avab sarja «Kirjanik ja džäss» uue hooaja

Andrus Kivirähk

FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Neljapäeval, 6. novembril, kell 20.00 toimub Mustpeade maja Keldrisaalis  Taff Club sarja «Kirjanik ja džäss» selle hooaja avaüritus, kus lavale astuvad Andrus Kivirähk ja Jüri Aarma.

Eelmisel hooajal köitsid kuulajaid tuntud klassikute - Hemingway ja Remarque´i kavad. Sel korral astub laval üles armastatud rahvakirjanik Andrus Kivirähk koos näitleja Jüri Aarmaga. Andrus Kivirähk on valitud Prantsuse fantaasiakirjanduse Le Grande Prix de´Imaginaire parima välismaise romaani kategoorias laureaadiks.  Auhinna pälvinud romaanist «Mees, kes teadis ussisõnu» pärineb ka kirjaniku stiili iseloomustav tsitaat: «Lollus on tugevam kui tarkus. Rumalus on vintske nagu puujuur, mis puurib end maasse seal, kus kunagi kõndisid inimesed».  Õhtu muusikalise sobivuse eest kannavad hoolt Jaanus Nõgisto ja Tõnu Timm.

Sel hooajal tulevad publiku ette veel kirjanikud Contra ja Andrei Hvostov. Viimane koos laulja Tanja Mihhailova ja pianist Vladimir Võssotskiga.  Üks Kagu-Eesti, teine Kirde-Eesti teemade ja kõnepruugiga.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles