K, 27.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Käimas on lastejutuvõistlus «Minu esimene raamat»

Hendrik Alla
, toimetaja
Facebook
Comments
Raamatuväljapanek: 10. Nukitsa konkurss - kahe viimase aasta eesti lastekirjandus
Raamatuväljapanek: 10. Nukitsa konkurss - kahe viimase aasta eesti lastekirjandus Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Eesti Lastekirjanduse Keskus, kirjastus Tänapäev ja ajakiri Täheke korraldasid taas algupärase lastejutuvõistluse «Minu esimene raamat».

Algupäraste lastejuttude võistlus toimub alates 2004. aastast eesmärgiga leida heatasemelist algupärast lugemisvara 5-9-aastastele lastele. Võistlustel on esikoha pälvinud Piret Raud, Kristiina Kass, Siiri Laidla, Reeli Reinaus, Juhani Püttsepp ja Kairi Look. Eelmiste aastate võidutöödega saab lähemalt tutvuda siin.

1. Lastejuttude sihtgrupp on 5–9-aastased lapsed.

2. Jutustuse pikkus on 4-6 autoripoognat (160 000–240 000 tähemärki koos tühikutega).

3. Planeeritud auhinnafondi suurus on 3000 eurot. Lisaks auhinnatud ja/ või äramärgitud töödele on žüriil õigus välja anda eripreemiaid.

4. Käsikirju ei tagastata ega retsenseerita.

5. Iga võistlusele toodud käsikiri peab olema kolmes eksemplaris, varustatud MÄRGUSÕNAGA ning lisatud kinnine ümbrik, milles autori nimi ja kontaktandmed. Ümbrikule samuti kirjutada märgusõna. Võimalusel palume mitte kasutada spiraalköidet.

6. Võistlustöid oodatakse 1. maiks 2015.

7. Võitjad kuulutatakse välja 2015. aasta suve lõpus.

Käsikirjad saata või tuua aadressil:
Kirjastus Tänapäev
Pärnu mnt 20
10141 Tallinn

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles