Kultuurisoovitused

Video: aita teatrile buss osta!

Tartu Uus Teater vajab hädasti bussi

FOTO: Tartu Uus Teater

Tartu Uus Teater vajab hädasti bussi, millega asju ja inimesi transportida.

Selle hankimiseks on teater avanud ühisrahastuskeskkonnas Hooandaja bussirahakogumise ürituse. «Teatrit saab teha ka lihtsamalt. Lausa väga lihtsalt!» kirjutab teater.

«Valgust saab teha põhimõtteliselt taskulambiga, nagu me oleme ka edukalt teinud. Muusikat saab lasta ka vanast raadiost. Laval ei peagi eriti midagi olema, võib-olla midagi sellist, mis keegi niikuinii kodust kaasa on võtnud või mida või keda koju maha jätta ei saa.

Ja asjade transporti võib ka lahendada päris lihtsalt, näiteks kasutada ratastega platvorme või kohe pannagi kõikide laval olevate suuremate asjade alla rattad. Ning vahepeal kasutada ühistransporti – kui on pikemad reisid või kui mõnda suurt asja on vaja viia ühest kohast teise.

Nii saab hakkama küll, kuid ausalt öeldes oleks palju lihtsam, kui teatril oleks oma buss, millega asju transportida nii linnas kui maal. Ja isegi välismaal. Aga selle ostmiseks on meil küll teie abi vaja.»

Bussi ostmiseks on vaja 8000 eurot, millest 46 annetajat (selle artikli kirjutamise hetkel) on välja käinud juba 974 eurot. Kampaania kestab 11. jaanuarini. Toeta teatrit siin!

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles