Kultuurisoovitused

Tähelepanu, fännid! Võida eksklusiivne Tähesõdade märk või särk
Võitjad selgunud!

Elu24 peatoimetaja Anu Saagim ilmus neljapäeval toimunud filmi «Star Wars: Jõud tärkab» esilinastusele legendaarse Darth Vaderi saatel.

Musta maski ja astmaatilise hingamise taga peidab end üks väga tuntud Eesti näitleja. Kas oskad hääle järgi ära arvata, kes see on?

Kõigi õige vastuse saatnute vahel loosime välja ühe Star Wars märgi (ilus, metallist) ja kvaliteetse T-särgi (suurus L). Üks võitja saab särgi, teine märgi. Tegemist on eriti eksklusiivse fänninänniga, palju neid Eestis ei ole.

Saada oma pakkumine aadressil hendrik.alla@postimees.ee, e-kirja teemaks märgi Darth Vader (muidu ei lähe arvesse). Võistlus lõpeb esmaspäeval, 21.12 täpselt kell 12.00. Võitjaid teavitatakse e-kirja teel ja Postimehe veebilehel, auhinnad saab kätte Postimehe Tallinna toimetusest.  

Loosimine on läbi! Enamus vastajatest arvas õigesti ära, et Darth Vaderi maski taga peidab end Mart Müürisepp. Pakuti ka Hendrik Toompere jr, Indrek Ojarit, Venno Loosaart, Jan Uuspõldu ja Ivo Reinokit.

Särgi võitis Sander Konoplitski, märgi võitis Marko Hein. Võitjad, kontrollige oma e-posti, seal on auhinna kätte saamise juhendid.

Olgu Jõud Sinuga!

Star Wars särk, foto: Tairo Lutter

FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Star Wars märk, foto: Tairo Lutter

FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles