«1944» näidatakse televisioonis reklaamipausidega
Lisatud ERRi kommentaar

«1944», režissöör Elmo Nüganen.

FOTO: Kaader filmist

Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul esilinastub  juba järgmisel pühapäeval, 28.02 TV3-s kodumaine suurfilm «1944», mis oli möödunud aastal enimvaadatud mängufilm meie kinodes.

115 000 vaatajat kogunud Elmo Nüganeni «1944» jutustab loo, mis puudutab igat eestlast  ja  ei jäta ükskõikseks mitte kedagi.

Nüüd on suurepärane võimalus kõigil neil, kes filmi veel näinud pole või soovivad seda uuesti vaadata, näha seda TV3 vahendusel. Elmo Nüganeni mängufilm «1944» käsitleb 1944. aasta sõjasündmusi Eestis. Tegevus hargneb Sinimägede lahingutest juulis kuni Sõrve sääre vallutamiseni Punaarmee poolt novembri lõpus. Sõda näidatakse mõlema osapoole – Saksa armees ja Punaväes sõdivate eestlaste silme läbi. Valikuid tuleb langetada mitte ainult sõduritel, vaid ka nende lähedastel.

«TV3 on jätkuvalt erakanal ning ka selle filmi vahele näidatakse reklaame tavapärases mahus,» ütles TV3 esindaja.

«ERRil oli kokkulepe õiguste hankimiseks juba saavutatud ning pidime selle vaid paberile panema, kui produtsent Kris Taska teatas, et ta siiski müüs filmi juba TV3le,» kommenteeris ERRi hanketoimetuse juhataja Katrin Rajasaare .«Reklaamipauside teema oli jutuks küll, aga ilmselt see polnud produtsendile lõppkokkuvõttes oluline.»

Tagasi üles
Back