Ott Sepp otsustas jälle nalja teha, paremini kui enne (2)

Hendrik Alla
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ott Sepp tuleb lavale uue stand-up komöödiaga “Suur Rõõm Väikestest Asjadest”
Ott Sepp tuleb lavale uue stand-up komöödiaga “Suur Rõõm Väikestest Asjadest” Foto: Peeter Paaver

Ott Sepp tuleb Tallinn Comedy Festivalil publiku ette oma uue stand-up komöödiaga «Suur rõõm väikestest asjadest».

5. oktoobril algaval Tallinnn Comedy Festivalil toob POINT lavale Ott Sepa verivärske stand-up komöödia «Suur Rõõm Väikestest Asjadest.» Comedy Festivali avaõhtule järgneb turnee Eesti parimail lavadel.

A.D. 2016. läheb ajalukku, kui suurte sündmuste aasta. Inglismaa otsustas lahkuda Euroopa Liidust, Eesti valib jälle presidenti, teadlased avastasid terve hunniku planeete, kus võib olla elu ning Ott Sepp tuleb pärast kaheaastast pausi lavale oma elu teise stand-up komöödiaga! Kahe aasta jooksul on juhtunud palju ja Oti elus on toimunud mitmeid muutusi. Suurimaks muutuseks on fakt, et Ott on natuke vanemaks saanud ning esimest korda üle kaheksa aasta ei pea ta läbi terve sügise kirjutama ja  välja mõtlema Tujurikkuja sketše. 

«Oi pagan, ma olen rõõmus!» teatab Ott säraval ilmel. «Inimene läheb ikka rõõmsaks, kui ta elus toimuvad muutused. Eriti, kui tekkivad muutused, mis võtavad mingi suure kohustuse maha ja annavad vabaduse. Mul on selline tunne, et sel aastal võivad mul isegi jõulud tulla. Esimest korda kaheksa aasta järel on mul aasta teises pooles vaba aega… Ma ei pea kirjutama Tujurikkujat! Aga ega ma selle ajaga midagi tarka muidugi peale ei oska hakata… Ma hakkasin kirjutama, ajuvaba onju?» räägib Ott naerdes.

«Tegelikult on asi muidugi selles, et ma vaatasin veidi, mis toimub ja leidsin, et väga ei toimugi midagi, nalja on vähe ja sügis tuleb. Otsustasin, et aeg on küps ja teen oma elu teise stand-up turnee. Teine tuleb muidugi võimsam, kui esimene ja seeläbi on see maru palju parem. Luban, et ma annan endast kõik, et laval mitte vanduda ja ropendada ja oma naisest ja perest mitte halvasti rääkida. Samas ei saa ma ikkagi mitte midagi garanteerida, sest tegemist on ju ikkagi stand-upiga ja see peab rokkima!» 

Ettevalmistused algavaks turneeks käivad täie hooga. Lisaks teksti kirjutamisele on juba pikemat aega väldanud ka filmivõtted etenduse algusklipi jaoks. Mängus on väikesed koerad, väikesed lapsed ja väiksed autod. Kõik see kokku annab ühe suure rõõmu ja palju nalja. Lisaks 5. oktoobri avaõhtule on samal õhtul Otil vaja olla laval ka Nordea kontserdimajas Tallinn Comedy Galal, kus astuvad lisaks Otile lavale Tõnis Niinemets, Hannes Võrno, Piret Krumm, Kaspar Velberg, Henrik Normann, Märt Pius, Priit Pius, Keith Farnan, Jarek Kasar, Kaarel Nõmmik, Tigran Gevorkjan, Mattias Naan. 

Oti Oktoobri-turnee toimub: 

 • 5. oktoobril ESIETENDUS Von Krahli Teatris 
 • 8. oktoobril Keila Kultuurikeskuses 
 • 9. ja 30.  oktoobril,  Pärnus Endla teatris 
 • 14. oktoobril Pärnu Kontserdimajas
 • 10 . oktoobril Türi Kultuurikeskuses
 • 11. 19. ja 22. oktoobril Viljandi Pärimusmuusika Aidas
 • 12. ja 31. oktoobril Kuressaare Kultuurikeskuses
 • 13. oktoobril Rae Kultuurikeskuses
 • 14. oktoobril Pärnu Kontserdimajas
 • 15. oktoobril Mooste Mõisa Folgikojas
 • 17. 20. ja 24. oktoobrilTartus Vanemuise Kontserdimajas
 • 18. oktoobril Tallinnas Vene Kultuurikeskuses
 • 26. oktoobril Tallinnas Nordea Kontserdimajas
 • 27. ja 28. oktoobril Haljala Rahvamajas
Tagasi üles