L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Video: Märt Avandi ja Ott Sepp lähevad koos lavale

Hendrik Alla
Facebook
Comments
Ott Sepp 5. oktoobril  Von Krahli teatris.
Ott Sepp 5. oktoobril Von Krahli teatris. Foto: Viktor Burkivski

1. novembril Nordea Kontserdimajas toimuva Ott Sepa stand-up-komöödia «Suur rõõm väikestest asjadest» teeb eriliseks teeb asjaolu, et külalisena tuleb sellele etendusel lavale Märt Avandi.  Märdi jaoks on see esmakordne stand-up-katsetus elus.

1. novembril Nordea Kontserdimajas toimuv etendus on avalöögiks kolmele eksperimentaalsele stand-up show'le, kus Ott Sepp ja Märt Avandi koos publiku ette tulevad. Ühiselt asutakse publikut naerutama ainult kolmel korral.  Kaks etendust toimuvad  Tallinnas ja üks etendus Helsingis.

 Idee sündis väga spontaanselt ühe Oti etenduse järel, mida Märt vaatamas käis. Märdil tekkis puhas hasart, et kui palju naeru tekkiks siis, kui tema tuleks ja prooviks ka oma kolm parimat nalja publikuni tuua… Ühise lavaleminemise eesmärk on seega lihtne – sündima peab veel rohkem nalja. Mis täpselt juhtub ja kuidas õnnestub, selgub saalis. Praegu saab vaid kinnitada, et etendused tulevad, ja on tunne, et sellest võib sündida midagi üsna pöörast,» rääkis POINTi produtsent Karl Kermes.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles