T, 31.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Videod: milline tuleb Kanal 2 aastalõpp?

Hendrik Alla
, toimetaja
Videod: milline tuleb Kanal 2 aastalõpp?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Reporteri aastavahetus 2016
Reporteri aastavahetus 2016 Foto: Erlend Štaub

Kanal 2 pakub aasta viimasel õhtul ohtralt nalja ja muusikat, kuulsaid külalisi ja üllatavaid ülesastumisi! Kell 19 algav aastavahetuse melu täidab tele-ekraani tundideks meelelahutusliku programmiga, mis tipneb särava aastalõpusaatega «Aastavahetus Kanal 2ga: Õhtu Pargis».

Kanal 2 aasta viimane teleõhtu alustab «Reporteri» meeleoluka erisaatega, mis lükkab pidustustele hoo sisse parima muusika ja kuulsate külalistega, kes haaratakse lõbusasse telemängu. Üllatavateks ülesastumisteks on valmis Karl-Erik Taukar, Ott Lepland, Getter Jaani, Grete Paia, Uku Suviste ja Birgit Sarrap. Aga õhtu pakub ka mitu täiesti uut muusikalist kooslust, sest Metsatöll saab aasta viimasel õhtul endale eeslauljateks Liis Lemsalu ja Jan Uuspõllu. Ühtlasi vaatab aasta viimane «Reporter» heatujuliselt mööduvale tagasi ja üllatab intervjuudega Kihnu saarest Liibanonini.

«Reporteri aastalõpp» algab 31. detsembril kell 19.00

«Reporteri» aastavahetuse saatelt võtab kell 20.30 peojärje üle meeleolukas ja tunde kestev meelelahutusprogramm «Aastavahetus Kanal 2ga: Õhtu Pargis». Südaööni toimuva suurejoonelise peo peremeesteks on Toomas Luhats ja 2016. aasta üks märgilisemaid meelelahutajaid Raivo E. Tamm, kelle eestvedamisel jõuavad kodudesse muhedad intervjuud, üllatuslikud sketšid ja parim muusika. Luksuslikus Hilton Tallinn Park hotellis toimuval peol on kohal Anne Veski, Kalle Sepp, Harry ja Margit Kõrvits, Lenna Kuurmaa, Kristjan Jõekalda, Teet Margna, Hendrik Sal-Saller ja paljud-paljud teised. Naljaveduri ette on sel õhtul rakendatud stand-up-talendid Tigran Gevorkjan ja Mattias Naan ning säravad koomikud Kristjan Lüüs, Anatoli Tafitšuk, Kait Kall, Liisa Pulk ja Kaisa Selde.

«Aastavahetus Kanal 2ga: Õhtu Pargis» algab 31. detsembril kell 20.30

Märksõnad
Tagasi üles