Välismaine meelelahutusklassika Eesti kinos

Hetk lavastusest «Meelelahutaja»

FOTO: promo

10. jaanuaril jõuab Eesti kinodesse Kenneth Branaghi teatrikompanii lavastus «Meelelahutaja», mille peaosatäitjana astub üles Branagh isiklikult.

John Osbourne’i näidendit «Meelelahutaja» etendati esimest korda 1957. aastal Inglismaal. 60 aastat hiljem on Kenneth Branaghi teatrikompanii toonud selle klassikalise näidendi taas publiku ette. «Meelelahutaja» linastub Tallinnas, Coca-Cola Plazas ja Tartus, kinos Ekraan teisipäeval, 10. jaanuaril kell 18.30.

«Meelelahutaja» tegevus toimub sõjajärgses Suurbritannias ning loob ilmeka pildi tolleaegsete vanade varieteeteatrite armetust glamuurist, rebides eest tegelaste maskid ja päästes valla nende isiklikud deemonid. Näidendi on lavastanud on Rob Ashford, peaosatäitjana astub üles ei keegi muu kui Branagh ise.

Forum Cinemas teatrisõpradele on Branagh tuntud William Shakespeare’i «Romeo ja Julia» ning «Talvemuinasjutt» lavastustest. «Meelelahutaja» kinoülekande režissöör on Benjamin Caron, kes oli Branaghi tuntud teleseriaali «Wallander» viimase hooaja režissöör.

Tagasi üles
Back