Tee ERMis ise oma näitus!

ERM

FOTO: SILLE ANNUK/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti Rahva Muuseum kutsub osalema näituseideede konkursil «Oma näitus 2017», mille võitja saab teha ERMi osalussaalis «Tee ise näitus» oma väljapaneku.

Kui soovid oma huvisid, ideid ja mõtteid mõne lemmikteema kohta jagada laiemale ringile ning kutsuda kaasa mõtlema, on see konkurss just sulle! Selleaastase ideekonkursi teemaks on argielu ja selle mitmekülgsed väljendused inimeste igapäevastes tegemistes.

Ideid saavad esitada need eraisikud, organisatsioonid või kodanikuühendused, kes igapäevaselt muuseumitöö või näituste kureerimisega ei tegele.

Ideid saab esitada 8. märtsini 2017.

Konkursi reeglitele vastavate näituseideede hulgast valitakse võitja avaliku hääletuse tulemusel. Võitja kuulutatakse välja Eesti Rahva Muuseumi sünnipäeval ning võidunäituse avamine toimub septembris 2017. Eesti Rahva Muuseum pakub näituse jaoks pinda (130 ruutmeetrit) ja vajalikke tehnilisi vahendeid.

Konkursi reeglid ja ideede esitamine: www.erm.ee/omanaitus

Näituseideede konkursiga soovime pakkuda võimalust teha Eesti Rahva Muuseumis näitust neil inimestel ja gruppidel, kellel on soov midagi teistele näidata ja tutvustada või kutsuda enda jaoks olulisel teemal kaasa mõtlema.

Lisainfo: Jaanika Jaanits, osalussaali «Tee ise näitus» produtsent, 735 0447, osalussaal@erm.ee

Tagasi üles