Hard Rock Laager 2018 kuulutas välja teise peaesineja

Vana-Vigalas tänavu juba 17. korda toimuv Hard Rock Laager tõmbab tšakrad puhaks nagu torusiiliga.

FOTO: Toni Läänsalu

Eesti raskeimalt rokkiv festival Hard Rock Laager 2018 kuulutas välja järjekorras teise peaesineja, kelleks on Austraalia metalcore'i kuningas Parkway Drive.

Byron Bayst pärit Parkway Drive on tegutsenud juba peaaegu viisteist aastat ning andnud selle aja jooksul välja viis täispikka albumit, millest neli on koheselt lisaks fännide südametele ka edetabeleid vallutama asunud. Neist viimane, «Ire», lendas 2015. aastal armutult Austraalia albumimüügi edetabeli esikohale.

Parkway Drive'i teatakse eelkõige kui edukat kontsertbändi ning just tuuritamine on olnud paljuski nende suure populaarsuse aluseks. Välja müüdud turneed on kindlustanud bändile fännibaasi kogu maailmas ning väärikad kohad selliste suurfestivalide nagu Download, Greenfield ning Graspop lavadel.

Parkway Drive «Dark Days»:

«On väga harv juhus, et Eesti festivalile jõuab sellise kaliibriga staar, mille tuurikontserdid lähevad täismajale,» teatab peakorraldaja Kaido Haavandi. «Sellised võimalused tuleb ära kasutada ja järgmisel suvel näevad Hard Rock Laagri külastajad erakordselt mainekaid peaesinejaid, kes on hetkel oma kuulsuse ja aktuaalsuse tipus!»

Lisaks Parkway Drive'le on Hard Rock Laager 2018 tänaseks välja hõisanud ka teise suure nime, kelleks on Itaalia gooti-metal'i hiiglane Lacuna Coil.

Hard Rock Laager on toimunud Vana-Vigala looduskaunis jõekäärus järjepanu juba 16 aastat. Eesti raskema muusika sõprade suve suursündmus toob publikuni traditsiooniliselt kahel päeval ja kahel laval kokku 22 artisti, neist paljud välisriikidest.

Hard Rock Laager 2018 toimub 29.–30. juunil.

Tagasi üles