L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Apollos hakkab nalja saama

Kultuuritoimetus
Facebook Twitter
Comments
Tigran Gevorkjan
Tigran Gevorkjan Foto: Margus Johanson

Eesti stand-up'i tõusvad tähed – Tigran Gevorkjan, Mattias Naan ja Kaarel Nõmmik – toovad 7. veebruaril Apollo kino lavale oma parimad palad. Teemavalik tuleb lai, sest tähelepanelike homo sapiens'idena on nad aastate jooksul vaadelnud maailma eri nurkade alt ning uurimustöö tulemus jõuab publikuni tsenseerimata.

Tigran Gevorkjan, Mattias Naan ja Kaarel Nõmmik on viimastel aastatel Eestis populaarsust kogunud stand-up-koomikud. Nad on muu hulgas astunud üles nii üritustesarjas Fopaa!, Tallinn Comedy Festivalil, Tallinn Comedy Galal, Arvamusfestivalil ja eelmisel kevadel väisati edukalt isegi Brüsselis elavaid kaasmaalasi. Nüüd jõuavad mehed esmakordselt Apollo kino Solarise lavale, et oma plahvatusohtliku show'ga ka sellelt saalilt lagi lennutada. Miks Apollo? «Nojah, miks mitte…,» ütleb Mattias Naan ning lisab veel: «Kui muidu vaatab publik mulle salaja ülalt alla, siis Apollo kinosaalis saavad nad seda teha avalikult.»

«Oleme Apollo meeskonnaga hinges nende tõsimeelsed fännid,» ütleb Tanel Tatter, Apollo Film Productionsi tegevjuht. «Kaarli, Mattiase ja Tigrani repertuaaris on väga uhket ja ausat materjali, mis ei jäta kedagi külmaks, kuid on vast natuke laiemale publikule jäänud kätte saamata. Nii võtsimegi oma südameasjaks murda piir ja õiged otsad kokku viia. Huumor päästab maailma!» 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles