T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Näitlejad teevad kontserdi

Kultuuritoimetus
Facebook
Comments
Kärt Tomingas
Kärt Tomingas Foto: Andres Teiss

Eesti Näitlejate Liidu 100. juubeliaasta pidulik tähistamine on kestnud terve aasta ning suurejooneliseks lõpuakordiks saab festival-kontsertsari näitlejate autorimuusikaga. Kontsertsarjas osalevad näitlejad, kes loovad ise muusikat ja soovivad selle kaudu ka publiku ette ja lavale astuda.

ENL 100 kontsertsarjas esinevad Priit Strandberg, Kärt Tomingas, Mari Jürjens, Heino Seljamaa, Kristjan Üksküla, Veiko Tubin, Andres Raag ja Lauri Kaldoja. Mõnede näitlejatega teeb kaasa suuremgi kooslus ehk lisaks on laval ka professionaalsed muusikud.

Kontserdid toimuvad Teater NO99 kohvikus, jazziklubi laval, algusega kell 19:30. Lõpukontsert toimub NO99 black box'is 1. juuni hilisõhtul. Avakontsert juba 20. aprillil, mil lavale astub Vanemuise näitleja Priit Strandberg koos muusiku Marion Strandbergiga. Teise kontserdi annab aprillis kontsertsarja idee autor Kärt Tomingas oma trioga, kontsert toimub 25. aprillil.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles