N, 30.03.2023

Linnateatri piletid lähevad märksa kallimaks

Hanneli Rudi
Linnateatri piletid lähevad märksa kallimaks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tallinna linnateatri saal.
Tallinna linnateatri saal. Foto: Sander Ilvest

Tallinna linnateater on otsustanud luua sooduspiletite süsteemi, muudatus aga tõstab tavapiletite hindu viie euro võrra. 

«Viimati muutis Tallinna Linnateater piletihindu rohkem kui neli aastat tagasi ja siis tõusis piletihind 17 eurolt 20 eurole,» rääkis Tallinna linnateatri turundusjuht Margus Küppar.

Turundusjuhi sõnul on selge, et kord 4-5 aasta jooksul tuleb hinnad üle vaadata ning praegune turuolukord eeldab piletihindade tõstmist.

«Kuna teatri soov on pakkuda sooduspiletite võimalust pensionäridele, õpilastele, üliõpilastele ja õpetajatele, otsustasime pisut enam tõsta tavapiletite hinda, et siis selle arvelt tekitada võimalus nimetatud sooduspiletite jaoks,» selgitas Küppar. Seega tavakülastaja jaoks piletihind tõuseb, aga penisonäridele, õpilastele ja õpetajatele hoopis langeb.

Küppari kinnitusel on teater võimalikku piletindade tõusu pikalt edasi lükanud, aga nüüd on selleks sammuks õige aeg. «Usume, et meie publik mõistab hinnamuutuse vajalikkust ning aktsepteerib meie uut hinnakirja,» sõnas ta.

Tallinna Linnateatri piletihinnad muutuvad alates uuest hooajast. Alates augustikuu etendustest kehtib Tallinna Linnateatri piletitele kõigis müügikanalites uus hind 25 eurot, sooduspileti hind on 18 eurot. Augusti- ja septembrikuu piletid tulevad müügile 01.06.2018 kell 11.00.

Piletihinnad teistes teatrites

  • NO-teater

täispilet 19 eurot, sooduspilet 15 eurot

  • Eesti draamateater

täispilet 18-20 eurot (parter), 20% hinnasoodustust pensionäridele, õpilastele, üliõpilastele ja õpetajatele (ka internetist)

  • Viljandi Ugala teater

täispilet 17 eurot, soodushind 14 eurot

  • Pärnu Endla teater

16-18 eurot

  • Vene teater

Uuslavastuste pilet 14-22 eurot, jooksev repertuaar 11-18 eurot

  • Rakvere teater

täispilet 12–17 eurot, lastepilet 8–12 eurot

Märksõnad
Tagasi üles